Těší se na Vás
Dětský lékař Havířov - MUDr. Rafajová Xenie, s.r.o.
MUDr. Xenie Rafajová
lékařka

Dětský lékař Havířov - MUDr. Rafajová Xenie, s.r.o.
Monika Ožanová
dětská sestra

Naše ambulance

 

MUDr. Xenie Rafajová se věnuje dětskému lékařství od roku 1989. 

V letech 1989 - 1996 působila jako lékařka dětského oddělení NsP Havířov, kde získala  odborné znalosti a zkušenosti v oboru pod vedením

primářky MUDr. Jany Štursové. Atestaci z oboru pediatrie složila na výbornou v květnu 1993 a od roku 1996 dosud pracuje jako praktická lékařka pro děti a dorost na dětském středisku ulice Jana Švermy 38/8 v Havířově.

Absolvovala homeopatické kursy Boiron, zakončené úspěšně složenými testy.

Odborné znalosti si rozšiřuje účastí na odborných seminářích a studijních cestách,  vlastní Certifikát celoživotního vzdělávání ČLK a Certifikáty cestovní medicíny. Je členka Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem s prací s dětmi a sehranému týmu se zdravotní sestrou Monikou Ožanovou, která je v dětské ordinaci zaměstnána 20 let se naši malí pacienti vyšetření u nás nebojí, nejsou stresováni očkováním, odběry a naopak se na svoji paní doktorku a sestřičku často těší.

O NÁS

Novinky z ambulance

Vážení pacienti,

ve dnech 2.5. - 3.5. akutní a hořečnaté stavy ošetří MUDr. Holubová od 7 - do 10 hodin v ordinaci NsP Havířov, ul. Dělnická, tel: 596 491 260.

Děkujeme za pochopení.

Provoz webových stránek

13.7.2018

 

Vážení pacienti, vážení rodiče a další čtenáři, spustili jsme novou verzi webových stránek. Stránky ještě nejsou v konečné podobě, obsah stránek budeme nadále aktualizovat a upravovat. Děkujeme za pochopení.